ביתי הוא מבצרי – איך אוכל להגן על עצמי ועל הבית?

ביתי הוא מבצרי – איך אוכל להגן על עצמי ועל הבית?


מצלמת אבטחה לבית הינה פתרון מאד מומלץ על מנת להגן על היקר והפרטי שלכם. מצלמות אבטחה שיפוזרו ברחבי הבית יתנו לכם שליטה על כל מי שנכנס לבית ותוכלו לתעד את כל מה שמתרחש כשאתם בבית או מחוצה לו.

יש הרבה לקוחות שלנו שמעסיקים מטפלת או אופר לילד צעיר או לאדם מבוגר. רוב האנשים נוטים לחשוד במטפלים ובצדק. ראינו לא מעט מקרים של מטפלות שמתעללות במטופלים שלהם. אבל מצלמת אבטחה לא רק תתעד התעללות במטופל. מצלמת מעקב לבית גם תסייע לכם להגן על עצמכם במקרה ולמטפלת יהיו תלונות עליכם.

לא מזמן שמענו סיפור על משפחה שהעסיקה אופר לילד הצעיר שלהם. שני ההורים עובדים קשה ונעדרים הרבה מהבית. אם המשפחה נוסעת לעיתים קרובות לחו"ל והאב הצעיר נשאר בבית שם שני ילדים צעירים והאופר. על מנת למנוע מצבים שבהם תתכן תלונה לא מוצדקת מצדה של האופר על האב החליטו בני הזוג להתקין מצלמות אבטחה בבית.

הרעיון היה לוודא שכל מה שקורה בבית מתועד באמצעות מצלמה  קטנה ואז בכל מקרה שתהיה תלונה על התנהגות לא נאותה כלפי האופר או התנהגות לא נאותה של האופר כלפי הילדים מצלמות המעקב לבית יאפשרו לראות את כל מה שהתרחש.

מצד אחד מצער לחשוב על הדברים האלה ולאבד את האמון באנשים אבל מצד שני מצלמת מעקב  בבית יכולה למנוע בעיות קשות שבלעדי המצלמה  ספק אם ניתן היה לפתור אותן בדרך טובה.

מצלמה לבית היא כבר לא מותרות אלא צורך אמתי שיכול למנוע בעיות לפני שאלו הופכות להיות מטרידות ממש.

המחיר של מצלמה  קטנה לבית הוא לא משמעותי. אם בעבר מחירים של מצלמות  היה אלפי שקלים היום מחיר מצלמה ת קטנה עומד על כמה מאות בודדות של שקלים

רוב המצלמות ת לבית מאפשרות חיבור לרשת ה WIFI של הבית וצפייה בזמן אמת באמצעות הטלפון הנייד.

באתר שלנו תוכלו למצוא מצלמה  קטנה לבית במחירים מאד נוחים וברמת ביצועים מרשימים לגודל ולמחיר של המצלמה. 

Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק